Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie przed pielgrzymką do Izraela

7 stycznia, 2019 @ 16:30 - 17:30

Pielgrzymka-do-Ziemi-Świętej

Spotkanie przed pielgrzymką do Izraela odbędzie się w poniedziałek 7 stycznia 2019 roku. Zapraszamy na godzinę 16.30 do budynku Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, do sali nr 15 na I piętrze.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele biura podróży Camino Travel, którzy przedstawią szczegóły wyjazdu. Będzie też możliwość dopytania o różne sprawy.

Ponieważ warto się dobrze przygotować do wyjazdu przedstawiamy poniżej garść informacji przydatnych przede wszystkim tym, którzy po raz pierwszy będą w Ziemi Świętej.

Informacje_praktyczne_Izrael_01-08.02.2019 zawierają dane na temat ubezpieczenia, paszportu, linii lotniczych i bagażu, elektryczności, a także czasu w Izraelu. Są tam również informacje o walucie, stroju, kuchni, kieszonkowym, klimacie, zabezpieczeniu medycznym oraz o dostępie do internetu.

Warto podkreślić, że nie będzie zbierana dodatkowa opłata 50 dolarów na napiwki, mimo że taka informacja jest w załączniku.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Ubezpieczenie podróży zagranicznych oraz Ogólne warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych 2018-2019.

Szczegóły

Data:
7 stycznia, 2019
Czas:
16:30 - 17:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizatorzy

Fundacja FONIS
Duszpasterstwo Niesłyszących we Wrocławiu
Biuro Podróży Camino Travel

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław,Dolnośląskie50-328Polska
+ Google Map
%d bloggers like this: