Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wigilijne seniorów

15 grudnia, 2023 @ 12:00 - 14:00

Stroik świąteczny z zapaloną świecą

Spotkanie wigilijne seniorów. Ostatnią w tym roku kalendarzowym propozycją dla niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja” jest spotkanie wigilijne. Odbędzie się ono w piątek 15 grudnia 2023 roku. Rozpocznie w samo południe, czyli o godz. 12.00 w sali nr 15 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, czyli „pod 4”.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to dobry czas, aby spotkać się przy wspólnym świątecznym stole, złożyć sobie życzenia, podzielić się wspomnieniami z przeżytych świąt. Będzie to również świetna okazja do podsumowania dwóch lat trzeciej już edycji projektu Aktywny senior. Zobaczymy, co Wam się podobało, które wydarzenia były najciekawsze czy też najbardziej rozwijające. A może są takie zajęcia warsztatowe albo też wyjścia, które chcielibyście powtórzyć w następnej edycji projektu? Będziemy czekać na Wasze propozycje.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale ze względów organizacyjnych konieczne są zapisy. Chętni do udziału w wydarzeniu seniorzy mogą zapisać się u pani Elżbiety Gorgoń (tel. 502 765 302), która otacza opieką seniorów z naszego Klubu. Jest także tłumaczem języka migowego w czasie zajęć. Zapisy trwają do wtorku 12 grudnia 2023 roku.

Spotkanie wigilijne seniorów to wydarzenie, które odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023 roku – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
15 grudnia, 2023
Godzina:
12:00 - 14:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar