Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wigilijne seniorów

15 grudnia, 2021 @ 16:00 - 17:30

Stroik świąteczny z zapaloną świecą

Spotkanie wigilijne seniorów to ostatnia już propozycja dla niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja” w ramach drugiej edycji projektu „Aktywny senior”. Spotkanie to odbędzie się w środę 15 grudnia o godz. 16.00 w sali nr 13 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Potrwa około półtorej godziny. Ponieważ od Świąt Bożego Narodzenia będzie nas dzieliło tylko kilka dni, spotkanie będzie miało charakter świąteczny. Będą pewnie świąteczne życzenia i małe co nieco na świątecznym stole.

Tym razem o przebieg wydarzenia zadbają sami seniorzy. To oni przygotują nie tylko coś smacznego do jedzenia, ale również zaprezentują się artystycznie. W tym dniu bowiem zobaczymy efekty pracy naszej senioralnej grupy teatralnej. Grupa ta przez kilka październikowych spotkań przygotowywała w czasie warsztatów teatralnych występ zatytułowany „Bajka o uczuciach”.

Udział w wydarzeniu, jak zresztą we wszystkich wydarzeniach dedykowanych seniorom, jest bezpłatny. Należy jednak zapisać się u p. Elżbiety Gorgoń (tel. 502 765 302), która prowadzi nasz Klub Seniora „Integracja”.

Mamy nadzieję, że od lutego 2022 roku rozpoczniemy kolejną, trzecią już, odsłonę projektu „Aktywny senior”. Wszak aktywność to cecha wyróżniająca naszych drogich seniorów.

Spotkanie wigilijne seniorów odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2020-2021 – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
15 grudnia, 2021
Godzina:
16:00 - 17:30
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map