Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wigilijne wolontariuszy 2019

20 grudnia, 2019 @ 16:30 - 18:30

W wigilijnej atmosferze3

Spotkanie wigilijne wolontariuszy 2019. Podobnie jak przed rokiem tak i w tym roku organizujemy spotkanie wigilijne dla wolontariuszy Fundacji FONIS. Spotkamy się w piątek 20 grudnia 2019 roku w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 (czyli “pod 4”). Do wspólnego stołu zasiądziemy w sali numer 23 na II piętrze. W przypadku dużej ilości osób przeniesiemy się do sali nr 15 na I piętrze.

Spotkanie tradycyjnie rozpoczniemy od przeczytania fragmentu Pisma Świętego, mówiącego o narodzeniu Dzieciątka Jezus. Następnie przełamiemy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia. Na koniec zasiądziemy do stołu, na którym będą na nas czekać wigilijne potrawy. Kto wie, może jak przed rokiem wspólnie zaśpiewamy i zamigamy jakieś kolędy.

Wolontariuszy chętnych, aby uczestniczyć w spotkaniu wigilijnym, prosimy o zgłoszenie się do środy 18 grudnia do koordynatorki wolontariatu – Marii Gasiewicz. Przy zgłoszeniu prosimy, abyście złożyli deklarację, co możecie przynieść na wigilijny stół. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się przygotować 12 potraw:)

W związku ze spotkaniem wigilijnym nie odbędzie się piątkowe spotkanie grupy liturgicznej. Nie będzie również w grudniu spotkania wolontariuszy, które zwykle odbywa się w ostatni czwartek miesiąca.

Dla tych, którzy mają wątpliwości czy warto przyjść na spotkanie wigilijne wolontariuszy 2019 przypominamy jak wyglądało nasze zeszłoroczne spotkanie. Mamy nadzieję, że tegoroczne będzie równie udane.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia:)

 

Szczegóły

Data:
20 grudnia, 2019
Czas:
16:30 - 18:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław,Dolnośląskie50-328Polska
+ Google Map
%d bloggers like this: