Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wigilijne wolontariuszy 2023

15 grudnia, 2023 @ 19:00 - 21:00

przy wigilijnym stole2

Spotkanie wigilijne wolontariuszy 2023 odbędzie się w piątek 15 grudnia o godz. 19.00. Miejscem spotkania będzie, jak w przypadku większości naszych spotkań, Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Wielu wolontariuszy przy różnych okazjach powtarza, że czuje się u nas jak w rodzinie. Właśnie dlatego organizujemy wigilię, która gromadzi przy wspólnym stole bliskie sobie osoby.

Pielęgnując piękną tradycję, wedle której wigilia to prawdziwa rodzinna wieczerza, rozpoczniemy od fragmentu Biblii, przełamania się opłatkiem i złożenia sobie serdecznych życzeń. Następnie, po krótkiej modlitwie, którą poprowadzi ks. Tomasz Filinowicz, zasiądziemy do wigilijnego stołu. Mamy nadzieję, że dzięki Wam, będzie suto zastawiony wigilijnymi smakołykami. Będzie też czas na wspólne kolędowanie. Kolędować będziemy rzecz jasna w języku migowym. W ten sposób wspólnie celebrować chcemy zbliżające się tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału w spotkaniu. Możecie to zrobić pisząc do Edyty Żmudy – odpowiedzialnej za organizację wydarzenia lub Marii Gasiewicz – koordynatorki wolontariatu w Fundacji FONIS. Przy zgłoszeniu zaznaczcie, w jaki sposób możecie pomóc przy organizacji. Mamy nadzieję, że podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku będzie nas sporo przy wigilijnym stole.

Spotkanie wigilijne wolontariuszy 2023 już za kilka dni. A zatem serdecznie zapraszamy wszystkich wolontariuszy! Liczymy na Waszą obecność.

Szczegóły

Data:
15 grudnia, 2023
Godzina:
19:00 - 21:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar