Loading Events

« Wszystkie Events

Spotkanie wolontariuszy – czerwiec 2024

24 czerwca @ 17:00 - 20:00

Kilkadziesiąt osób siedzi przy stołach w ogrodzie

Spotkanie wolontariuszy – czerwiec 2024. Na wyjątkowe i zarazem ostatnie przed wakacjami spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS zapraszamy w poniedziałek 24 czerwca 2024 roku. Będzie to już pierwszy dzień wakacji 😊. Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie o godz. 17.00. A zapraszamy na nie wszystkich tych, którzy zaangażowali się w przygotowanie i bardzo sprawny przebieg naszego dorocznego Festynu św. Filipa Smaldone. Jeśli jesteś tym, który aktywnie zaangażował się w przygotowanie tego wydarzenia, to zaproszenie jest właśnie dla CIEBIE!

Spotkanie będzie świetną okazją do podsumowania ważnego wydarzenia, jakim był Festyn św. Filipa Smaldone 2024. W jego przygotowanie zaangażowała się podobnie jak przed rokiem rekordowa liczba wolontariuszy. Było nas bowiem ponad 40 osób. Dzięki temu aż 400 uczestników Festynu miło spędziło czas, między innymi gawędząc ze sobą, zajadając kiełbaskę z grilla i pyszne ciasta z kawą albo herbatą. Dzieci natomiast zjeżdżały z dmuchanych zjeżdżalni i miały pięknie kolorowo pomalowane buźki, a także mogły pospacerować z alpakami. A ci sprawniejsi walczyli o nagrody w konkursach sportowych.

Podsumowywać Festyn będziemy w nieco mniej oficjalnej sytuacji. Bowiem zapraszamy wolontariuszy na spotkanie przy grillu. Będzie więc grillowana kiełbaska i inne smakołyki. Biesiadować będziemy zapewne do późnych godzin wieczornych.

Zapraszamy więc najserdeczniej wyjątkowe spotkanie wolontariuszy – czerwiec 2024. Będzie to już ostatnie przedwakacyjne spotkanie. A zatem do miłego zobaczenia!

Details

Date:
24 czerwca
Time:
17:00 - 20:00
Event Tags:
, ,

Accessibility Toolbar