Loading Events

« Wszystkie Events

  • This event has passed.

Spotkanie wolontariuszy – kwiecień 2023

28 kwietnia, 2023 @ 17:00 - 19:00

Logo Fundacji FONIS z podpisem wolontariat

Spotkanie wolontariuszy – kwiecień 2023. Przed nami kolejne w tym roku spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS. Spotkania wolontariuszy odbywają się systematycznie, to znaczy w każdy czwarty piątek danego miesiąca. Tym razem będzie to piątek 28 kwietnia 2023 roku. Spotkanie rozpoczniemy zwyczajowo o godz. 17.00. Nie zmieni się także miejsce naszego spotkania. Spotykamy się w sali w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4.

I tak jak zawsze najpierw podsumujemy wydarzenia minionego miesiąca, aby następnie zaplanować działania na kolejny. Z pewnością powiemy o majówce dla wolontariuszy. W jeden z majowych poranków bowiem wybierzemy się na wschód słońca na górę Ślężę. Wszelkie szczegóły tej porannej wyprawy ustalimy w czasie spotkania. Powiemy także o tłumaczeniach mszy św. na język migowy, majowym spotkaniu integracyjnym, a także o grafiku zajęć „Aktywnego Seniora”. Ponieważ wielkimi krokami zbliża się coroczny Festyn św. Filipa Smaldone, to pewnie poświęcimy temu tematowi sporo czasu.

A po części oficjalnej będzie czas na gry planszowe i karciane, no i oczywiście rozmowy na każdy temat. Na spotkanie wolontariuszy – kwiecień 2023 zapraszamy wszystkich, którzy aktualnie są wolontariuszami Fundacji FONIS, jak również tych, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Mogą to być zarówno osoby znające język migowy, jak i takie, które go jeszcze nie znają, a chciałyby poznać.

Zatem do miłego zobaczenia!

Details

Date:
28 kwietnia, 2023
Time:
17:00 - 19:00
Event Tags:
, , , , ,

Accessibility Toolbar