Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wolontariuszy – listopad 2022

25 listopada, 2022 @ 17:00 - 18:30

Logo Fundacji FONIS z podpisem wolontariat

Spotkanie wolontariuszy – listopad 2022. Kolejne w tym roku spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS odbędzie się w piątek 25 listopada 2022 roku o godz. 17.00. Spotykamy się tradycyjnie już w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4.

Spotkania wolontariuszy Fundacji FONIS na stałe wpisują się w kalendarz działań naszej organizacji. Spotykamy się zawsze w czwarty piątek miesiąca. Spotkanie składa się zwykle z dwóch części. Pierwsza to tzw. spotkanie robocze, w czasie którego omawiamy i planujemy działania na najbliższy miesiąc. Listopadowe spotkanie w zasadzie w całości poświęcimy przygotowaniom do spotkania mikołajkowego dla dzieci, które zaplanowaliśmy na niedzielę 4 grudnia 2022 roku. Będziemy potrzebowali Waszej pomocy! Nie ukrywamy, że liczymy na wzorową obecność na spotkaniu. A po spotkaniu roboczym natomiast zapraszamy uczestników na część rekreacyjną. Przy kawie, herbacie i ciastku toczą się długie wspólne rozmowy. Zaś miłośnicy gier planszowych mają okazję spędzić ten popołudniowy czas przy planszówkach właśnie.

Serdecznie zapraszamy więc na spotkanie wolontariuszy – listopad 2022 nie tylko naszych stałych bywalców. Będziemy się także cieszyć, jeśli do naszego grona dołączą nowe osoby. Mile widziane są zarówno osoby znające język migowy, jak i te, które dopiero chcą nauczyć się komunikować z niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Spotkanie bowiem dostosowane jest i do osób niesłyszących, i do osób słyszących. A zatem do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
25 listopada, 2022
Godzina:
17:00 - 18:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Accessibility Toolbar