Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wolontariuszy – listopad 2023

24 listopada @ 18:30 - 20:00

Logo Fundacji FONIS z podpisem wolontariat

Spotkanie wolontariuszy – listopad 2023. Kolejne w tym roku spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS odbędzie się w piątek 24 listopada 2023 roku. Wyjątkowo nie rozpocznie się o godz. 17.00, ale dopiero o 18.30. Spotykamy się tradycyjnie już w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.

Spotkania wolontariuszy Fundacji FONIS na stałe wpisują się w kalendarz działań naszej organizacji. Spotykamy się zawsze w czwarty piątek miesiąca. Nie inaczej będzie tym razem. Listopadowe spotkanie będzie okazją, aby podsumować mijający miesiąc działań wolontaryjnych. Ale przede wszystkim będzie to czas, aby omówić działania na grudzień, wśród których na pierwszy plan wysuwa się organizacja tegorocznego spotkania mikołajkowego dla dzieci. Pewnie, jak co roku, będzie się cieszyło ogromnym zainteresowaniem wśród naszych podopiecznych.

Ponieważ od września 2023 roku nieco przeorganizowaliśmy strukturę naszego wolontariatu, na godzinę 18.00 zapraszamy osoby odpowiedzialne za poszczególne obszary działań wolontaryjnych. Przed ogólnym spotkaniem z wolontariuszami przygotujemy plan dla poszczególnych sekcji.

Serdecznie zapraszamy więc na spotkanie wolontariuszy – listopad 2023 nie tylko naszych stałych bywalców. Będziemy się także cieszyć, jeśli do naszego grona dołączą nowe osoby. Mile widziane są zarówno osoby znające język migowy, jak i te, które dopiero chcą nauczyć się komunikować z niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Spotkanie bowiem dostosujemy i do osób niesłyszących, i do osób słyszących. A zatem serdecznie zapraszamy „pod 4” już 24 listopada 2023 roku! Do zobaczenia.

Szczegóły

Data:
24 listopada
Godzina:
18:30 - 20:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar