Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wolontariuszy – luty 2020

27 lutego, 2020 @ 16:30 - 17:30

Logo Fundacji FONIS z podpisem wolontariat

Spotkanie wolontariuszy – luty 2020. Przed nami kolejne spotkanie wolontariuszy. Zaplanowaliśmy je tradycyjnie na ostatni czwartek miesiąca. Tym razem będzie to 27 lutego 2020 roku. Wolontariusze Fundacji FONIS zbiorą się w tym dniu o godz. 16.30 w sali numer 15 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4.

W czasie spotkania najpierw podsumujemy wydarzenia minionego miesiąca, by następnie zaplanować działania na kolejny. Z pewnością powiemy o szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy, o niedzielnym spotkaniu integracyjnym w fundacji oraz o grafiku zajęć w realizowanym projekcie “Aktywny Senior”. Przedstawimy również plany na wakacyjny wyjazd, jaki fundacja przygotowuje  na okres wakacyjny. Przygotujemy grafik dyżurów naszej wolontariuszki Doroty, która – wzorem minionych lat – będzie pomagać przy rozliczaniu z urzędem skarbowym. Poprosimy też wolontariuszy Fundacji FONIS o pomoc w dotarciu do jak największej liczby osób, które będą mogły przekazać 1% podatku dochodowego na realizację celów statutowych naszej organizacji. Na zakończenie oczywiście będzie chwila, aby wolontariusze mogli ze sobą porozmawiać. A może i poświętować z tymi, którzy w lutym mieli urodziny.

Na spotkanie wolontariuszy – luty 2020 zapraszamy wszystkich, którzy aktualnie są wolontariuszami Fundacji FONIS, jak również tych, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Mogą to być zarówno osoby znające język migowy, jak i takie, które go jeszcze nie znają, a chciałyby poznać.

Zatem do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
27 lutego, 2020
Godzina:
16:30 - 17:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map

Accessibility Toolbar