Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wolontariuszy – luty 2024

23 lutego @ 16:30 - 18:00

Logo Fundacji FONIS z podpisem wolontariat

Spotkanie wolontariuszy – luty 2024. Kolejne w tym roku spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS odbędzie się w piątek 23 lutego 2024 roku. Rozpocznie się jak zawsze o godz. 16.30, zaś miejscem spotkania tradycyjnie już będzie Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.

Spotkania wolontariuszy Fundacji FONIS na stałe wpisują się w kalendarz działań naszej organizacji. Spotykamy się zawsze w czwarty piątek miesiąca. Nie inaczej będzie tym razem. Lutowe spotkanie będzie okazją, aby podsumować mijający miesiąc działań wolontaryjnych. Ale przede wszystkim będzie to czas, aby omówić działania na marzec. Wśród nich będzie między innymi spotkanie integracyjne w marcu, zajęcia Klubu Seniora, a także początek przygotowań do festynu i inicjatyw wakacyjnych.

Ponieważ od września 2023 roku nieco przeorganizowaliśmy strukturę naszego wolontariatu, na godzinę 16.30 zapraszamy osoby odpowiedzialne za poszczególne obszary działań wolontaryjnych. Przed ogólnym spotkaniem z wolontariuszami przygotujemy plan dla poszczególnych sekcji.

Serdecznie zapraszamy więc na spotkanie wolontariuszy – luty 2024 nie tylko naszych stałych bywalców. Będziemy się także cieszyć, jeśli do naszego grona dołączą nowe osoby. Mile widziane są zarówno osoby znające język migowy, jak i te, które dopiero chcą nauczyć się komunikować z niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Spotkanie bowiem dostosujemy i do osób niesłyszących, i do osób słyszących. A zatem serdecznie zapraszamy „pod 4” już 23 lutego 2024 roku! Do zobaczenia.

Szczegóły

Data:
23 lutego
Godzina:
16:30 - 18:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Accessibility Toolbar