Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wolontariuszy – maj 2023

26 maja @ 17:00 - 18:30

Logo Fundacji FONIS z podpisem wolontariat

Spotkanie wolontariuszy – maj 2023. Przed nami kolejne w tym roku spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS. Spotkania wolontariuszy odbywają się systematycznie, to znaczy w każdy czwarty piątek danego miesiąca. Tym razem będzie to piątek 26 maja 2023 roku. Spotkanie rozpoczniemy zwyczajowo o godz. 17.00. Nie zmieni się także miejsce naszego spotkania. Spotykamy się w sali w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4.

I tak jak zawsze najpierw podsumujemy wydarzenia minionego miesiąca, aby następnie zaplanować działania na kolejny. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się Festyn świętego Filipa Smaldone. To jedno z największych wydarzeń organizowanych przez naszą Fundację dla świata ciszy, więc trzeba się do niego dobrze przygotować. Powiemy także o tłumaczeniach mszy św. na język migowy, zbliżającym się kursie Polskiego Języka Migowego, a także o grafiku zajęć „Aktywnego Seniora”. Ponadto – starym dobrym zwyczajem – zaplanujemy aktywności wakacyjne, czyli półkolonie, kolonie i może coś na przywitanie wakacji.

A po części oficjalnej będzie czas na gry planszowe i karciane, no i oczywiście rozmowy na każdy temat. Na spotkanie wolontariuszy – maj 2023 zapraszamy wszystkich, którzy aktualnie są wolontariuszami Fundacji FONIS, jak również tych, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Mogą to być zarówno osoby znające język migowy, jak i takie, które go jeszcze nie znają, a chciałyby poznać.

Zatem do miłego zobaczenia!

Szczegóły

Data:
26 maja
Godzina:
17:00 - 18:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Accessibility Toolbar