Loading Events

« Wszystkie Events

  • This event has passed.

Spotkanie wolontariuszy – maj 2024

27 maja @ 17:00 - 18:30

Logo Fundacji FONIS z podpisem wolontariat

Spotkanie wolontariuszy – maj 2024. W maju wyjątkowo spotkamy się w innym terminie. Zwykle jest to czwarty piątek miesiąca, ale tym razem będzie to poniedziałek 27 maja 2024 roku. Rozpocznie się jak zawsze o godz. 17.00, zaś miejscem spotkania tradycyjnie już będzie Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.

Głównym tematem poniedziałkowego spotkania wolontariuszy Fundacji FONIS będzie Festyn św. Filipa Smaldone. Ten zaplanowaliśmy już na niedzielę 2 czerwca, więc czasu nie ma wiele. Zgromadzonych na spotkaniu wolontariuszy zaprosimy do odpowiedzialności za poszczególne sekcje festynowej imprezy takie jak grill, rozkładanie stołów i namiotów, napoje, ciasta, konkursy, dmuchańce i inne. Potrzebować będziemy również osób, które zadbają o wcześniejsze zakupy artykułów spożywczych, przemysłowych i nagród. Ponadto podsumujemy majówkę wolontariuszy do Bielska-Białej oraz omówimy kolejny wyjazd (do Czech). Będzie też okazja do zatrzymania się nad wakacyjnymi inicjatywami, które przygotowuje Fundacja FONIS.

Serdecznie zapraszamy więc na spotkanie wolontariuszy – maj 2024 nie tylko naszych stałych bywalców. Będziemy się także cieszyć, jeśli do naszego grona dołączą nowe osoby. Mile widziane są zarówno osoby znające język migowy, jak i te, które dopiero chcą nauczyć się komunikować z niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Spotkanie bowiem dostosujemy i do osób niesłyszących, i do osób słyszących. A zatem serdecznie zapraszamy „pod 4” już 27 maja 2024 roku! Do zobaczenia.

Details

Date:
27 maja
Time:
17:00 - 18:30
Event Tags:
, , , ,

Accessibility Toolbar