Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wolontariuszy online

1 grudnia, 2020 @ 17:00 - 18:00

spotkanie mikołajkowe 2019

Po bardzo dłuuuugiej przerwie zapraszamy na spotkanie wolontariuszy online. Wprawdzie wolelibyśmy spotkać się na żywo, ale sytuacja epidemiologiczna nam na to nie pozwala. Dlatego też zmieniamy formułę spotkania i zapraszamy na facebooka. We wtorkowe popołudnie wolontariusze naszej fundacji będą mogli uczestniczyć w wirtualnym zebraniu. Rozpocznie się ono o godzinie 17. Natomiast o sposobie dołączenia do zamkniętej grupy poinformuje zainteresowanych Maria Gasiewicz, czyli koordynator wolontariatu w naszej fundacji.

Nie trudno się domyślić, że zebranie wolontariuszy na początku grudnia łączy się z tematem Mikołajek w Fundacji FONIS. Ponieważ mamy już zapisanych blisko 80 dzieci, potrzebujemy Waszej pomocy. Zrobienie zakupów, pakowanie prezentów, a także dostarczenie ich dzieciom to tylko niektóre z zadań, w które będziecie mogli się zaangażować. Ponadto na tegoroczne Mikołajki, które będą miały nietypowy – na wpół wirtualny – charakter przygotowujemy filmową opowieść o Jasiu i Małgosi. Ilustracje do filmu przygotowały dzieci, zaś do nagrania poszczególnych scen (oczywiście w języku migowym) zaprosimy Was. Jak sami widzicie, pracy jest całkiem sporo, więc każda para rąk się przyda. Szczegóły omówimy na wtorkowym spotkaniu.

W oczekiwaniu na tegoroczne Mikołajki zapraszamy do przypomnienia sobie, jak w poprzednich latach świętowaliśmy ten dzień: Mikołajki 2019, Mikołajki 2018 i Mikołajki 2017. Łezka wzruszenia kręci się w oku, nieprawdaż…:)

A zatem zapraszamy na spotkanie wolontariuszy online. Do zobaczenia.

Szczegóły

Data:
1 grudnia, 2020
Godzina:
17:00 - 18:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Accessibility Toolbar