Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wolontariuszy – styczeń 2020

30 stycznia @ 16:30 - 17:30

fonis wolontariat maly1 - Spotkanie wolontariuszy - styczeń 2020

Spotkanie wolontariuszy – styczeń 2020. Pierwsze spotkanie wolontariuszy w nowym roku planujemy na czwartek 30 stycznia 2020 roku. Wolontariusze Fundacji FONIS zbiorą się w tym dniu o godz. 16.30 w sali numer 15 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4.

Ostatnie w starym roku, grudniowe spotkanie wolontariuszy miało charakter świąteczny. Natomiast w czasie styczniowego spotkania zaplanujemy pracę i działania wolontaryjne na rozpoczynający się właśnie rok 2020. Szczególnie zaś uwzględnimy w swoich planach najbliższe miesiące. W lutym tego roku nasza Fundacja obchodzić będzie swoje 5 urodziny. Pewnie wśród planów znajdzie się miejsce na świętowanie tego wydarzenia.

Ponadto w grafiku wolontariusza Fundacji FONIS znajdą się comiesięczne spotkania integrujące środowisko świata ciszy, wspólne wyjścia, wycieczki i wyjazdy. Będzie też festyn św. Filipa Smaldone, Międzynarodowy Dzień Głuchych czy spotkanie mikołajkowe dla dzieci. Zaangażujemy się również w  działania w ramach Klubu Seniora „Integracja”. Oprócz tego będziemy organizować spotkania warsztatowe, edukacyjne, kulturalne, czyli to wszystko, co od 5 lat wpisuje się w działania naszej organizacji. Czekamy oczywiście też na nowe pomysły i inicjatywy!

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy aktualnie są wolontariuszami Fundacji FONIS, jak również tych, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Mogą to być zarówno osoby znające język migowy, jak i takie, które go jeszcze nie znają, a chciałyby poznać.

Zatem do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
30 stycznia
Czas:
16:30 - 17:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław,Dolnośląskie50-328Polska
+ Google Map
%d bloggers like this: