Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wolontariuszy – styczeń 2022

28 stycznia @ 17:00 - 18:30

Logo Fundacji FONIS z podpisem wolontariat

Spotkanie wolontariuszy – styczeń 2022. Pierwsze spotkanie wolontariuszy w Nowym 2022 Roku odbędzie się w piątek 28 stycznia. Przypomnijmy, że od września 2021 roku comiesięczne spotkania wolontariuszy Fundacji FONIS odbywają się w każdy czwarty piątek miesiąca. Stała jest również godzina spotkań. Rozpoczynamy o godz. 17.00. Nie zmieniło się zaś miejsce naszych spotkań. Spotykamy się w sali w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4.

W czasie styczniowego spotkania wolontariuszy zaplanujemy pracę i działania na rozpoczynający się właśnie rok 2022. Szczególnie zaś uwzględnimy w swoich planach najbliższe miesiące.

Ponadto w grafiku wolontariusza Fundacji FONIS znajdą się comiesięczne spotkania integrujące środowisko świata ciszy, wspólne wyjścia, wycieczki i wyjazdy. Będzie też zapewne festyn św. Filipa Smaldone, półkolonie dla dzieci, Międzynarodowy Dzień Głuchych, spotkanie mikołajkowe dla najmłodszych czy też niepowtarzalne spotkania dla młodzieży. Zaangażujemy się również w  działania w ramach Klubu Seniora „Integracja”. Oprócz tego będziemy organizować spotkania warsztatowe, edukacyjne, kulturalne, czyli to wszystko, co od 7 już lat wpisuje się w działania naszej organizacji. Czekamy oczywiście też na nowe pomysły i inicjatywy!

A po części oficjalnej będzie czas na gry planszowe i karciane, no i oczywiście rozmowy na każdy temat. Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy aktualnie są wolontariuszami Fundacji FONIS, jak również tych, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Mogą to być zarówno osoby znające język migowy, jak i takie, które go jeszcze nie znają, a chciałyby poznać.

Zatem do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
28 stycznia
Godzina:
17:00 - 18:30
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map