Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie wolontariuszy – wrzesień 2022

23 września, 2022 @ 17:00 - 19:00

Logo Fundacji FONIS z podpisem wolontariat

Spotkanie wolontariuszy – wrzesień 2022. Pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie wolontariuszy 4, Wr odbędzie się w piątek 23 września 2022 roku o godz. 17.00. Spotykamy się tradycyjnie już w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4.

Spotkania wolontariuszy Fundacji FONIS na stałe wpisują się w kalendarz działań naszej organizacji. Od października 2021 roku spotykamy się zawsze w czwarty piątek miesiąca. Spotkanie składa się z dwóch części. Pierwsza to tzw. spotkanie robocze, w czasie którego omawiamy i planujemy działania na najbliższy miesiąc. Wrześniowe spotkanie będzie okazją, aby omówić organizację wydarzeń związanych z obchodami w naszej Fundacji Międzynarodowego Dnia Głuchych 2022. Mamy bowiem dla Was w tym roku aż dwie propozycje. Po spotkaniu roboczym natomiast zapraszamy uczestników na część rekreacyjną. Przy kawie, herbacie i ciastku toczą się długie wspólne rozmowy. Zaś miłośnicy gier planszowych mają okazję spędzić ten czas przy planszówkach właśnie.

Serdecznie zapraszamy więc na spotkanie wolontariuszy – wrzesień 2022 naszych stałych bywalców, ale także będziemy się cieszyć, jeśli do naszego grona dołączą nowe osoby. Mile widziane są zarówno osoby znające język migowy, jak i te, które dopiero chcą nauczyć się komunikować z niesłyszącymi. Spotkanie bowiem dostosowane jest i do osób niesłyszących, i do osób słyszących. A zatem serdecznie zapraszamy „pod 4” już 23 września 2022 roku!

Szczegóły

Data:
23 września, 2022
Godzina:
17:00 - 19:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar