Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie wolontariuszy – wrzesień 2023

22 września @ 17:00 - 18:00

Logo Fundacji FONIS z podpisem wolontariat

Spotkanie wolontariuszy – wrzesień 2023. Pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS odbędzie się w piątek 22 września 2023 roku o godz. 17.00. Spotykamy się tradycyjnie już w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4.

Spotkania wolontariuszy Fundacji FONIS na stałe wpisują się w kalendarz działań naszej organizacji. Już od dwóch lat spotykamy się zawsze w czwarty piątek miesiąca. Spotkanie składa się z dwóch części. Pierwsza to tzw. spotkanie robocze, w czasie którego omawiamy i planujemy działania na najbliższy miesiąc. Wrześniowe spotkanie będzie okazją, aby omówić zbliżający się Międzynarodowy Dzień Głuchych 2023. W tym roku mamy wyjątkową propozycję. Zaprosimy Was bowiem na występ najpopularniejszego polskiego mima pana Ireneusza Krosnego. Trzeba więc będzie omówić wszystkie szczegóły organizacyjne. Po spotkaniu roboczym natomiast zapraszamy uczestników na część rekreacyjną. Przy kawie, herbacie i ciastku toczą się długie wspólne rozmowy. Zaś miłośnicy gier planszowych mają okazję spędzić ten czas przy planszówkach właśnie.

Serdecznie zapraszamy więc na spotkanie wolontariuszy – wrzesień 2023 naszych stałych bywalców, ale także będziemy się cieszyć, jeśli do naszego grona dołączą nowe osoby. Mile widziane są zarówno osoby znające język migowy, jak i te, które dopiero chcą nauczyć się komunikować z niesłyszącymi. Spotkanie bowiem dostosowane jest i do osób niesłyszących, i do osób słyszących. A zatem serdecznie zapraszamy „pod 4” już 22 września 2023 roku!

Szczegóły

Data:
22 września
Godzina:
17:00 - 18:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Accessibility Toolbar