Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie ze świętym Mikołajem 2019

8 grudnia, 2019 @ 11:00 - 14:00

Mikołajki 2019

Spotkanie ze świętym Mikołajem 2019. Fundacja FONIS podobnie jak przed rokiem i przed dwoma laty zaprasza do wspólnego świętowania uroczystości Świętego Mikołaja. W tym roku świętować będziemy w niedzielę 8 grudnia 2019 roku.

Rozpoczniemy już o godzinie 11.00 od Mszy Świętej w Duszpasterstwie Niesłyszących Archidiecezji Wrocławskiej. Około godziny 12.00 przejdziemy „pod 4” czyli do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Tam odbędzie się druga część świętowania, obejmująca 3 części. Najpierw wystąpią dla nas seniorzy z Klubu Seniora „Integracja”. Pod kierunkiem p. Elżbiety Gorgoń seniorzy przygotowali krótkie przedstawienie zatytułowane „Chory kotek”. Chwilę później przyjdzie Mikołaj i przyniesie prezenty dla dzieci (tych grzecznych oczywiście:) Na zakończenie zaprosimy dzieci wraz z rodzicami do spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku.

Możecie zapisać swoje dzieci do 2 grudnia 2019 roku. W tym celu należy wysłać maila (kontakt@fonis.pl) lub sms (tel. 690 502 670) do naszej fundacji. W treści napiszcie imię i nazwisko dziecka oraz wiek dziecka. Dzięki temu będziemy mogli dopasować prezenty do poszczególnych dzieci. Do udziału zapraszamy nie tylko dzieci niesłyszące i słabosłyszące, ale również słyszące dzieci niesłyszących rodziców (CODA).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dzięki wsparciu naszych partnerów: Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz firmy Widex.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie ze świętym Mikołajem 2019 do Fundacji FONIS. Do zobaczenia!

Mikołajki 2019

Fundacja FONIS podobnie jak przed rokiem i przed dwoma laty zaprasza do wspólnego świętowania uroczystości Świętego Mikołaja. W tym roku świętować będziemy w niedzielę 8 grudnia 2019 roku.Rozpoczniemy już o godzinie 11.00 od Mszy Świętej w Duszpasterstwie Niesłyszących Archidiecezji Wrocławskiej. Około godziny 12.00 przejdziemy "pod 4" czyli do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Tam odbędzie się druga część świętowania, obejmująca 3 części. Najpierw wystąpią dla nas seniorzy z Klubu Seniora "Integracja". Pod kierunkiem p. Elżbiety Gorgoń seniorzy przygotowali krótkie przedstawienie zatytułowane "Chory kotek". Chwilę później przyjdzie Mikołaj i przyniesie prezenty dla dzieci (tych grzecznych oczywiście:) Na zakończenie zaprosimy dzieci wraz z rodzicami do spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku.Możecie zapisać swoje dzieci do 2 grudnia 2019 roku. W tym celu należy wysłać maila (kontakt@fonis.pl) lub sms (tel. 690 502 670) do naszej fundacji. W treści napiszcie imię i nazwisko dziecka oraz wiek dziecka. Dzięki temu będziemy mogli dopasować prezenty do poszczególnych dzieci. Do udziału zapraszamy nie tylko dzieci niesłyszące i słabosłyszące, ale również słyszące dzieci niesłyszących rodziców (CODA).Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dzięki wsparciu naszych partnerów: Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz firmy Widex.

Opublikowany przez Fundacja FONIS Sobota, 16 listopada 2019

Mikołajki 2019 – zmiana miejsca!

W związku z ogromnym zainteresowaniem imprezą organizowaną przez Fundację FONIS z okazji św. Mikołaja zmuszeni jesteśmy zmodyfikować pierwotny plan. Ponieważ na liście uczestników spotkania mikołajkowego mamy już zapisanych ponad 60 dzieci będziemy mieli kłopot, aby zmieścić się w kaplicy Duszpasterstwa Niesłyszących. Ciasno byłoby również w sali Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Wrocławskiej „pod 4”, gdzie zwykle się spotykamy.

Zapraszamy więc w najbliższą niedzielę na godzinę 11.00 do kościoła św. Krzyża. Tam będziemy uczestniczyć we Mszy świętej tłumaczonej na język migowy. Następnie razem przejdziemy do seminarium duchownego przy pl. Katedralnym 14. Tam, w auli, około godziny 12.00 rozpoczniemy drugą część spotkania, obejmującą 3 części – zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią.

Mikołajki 2019 – UWAGA ZMIANA!

W związku z ogromnym zainteresowaniem imprezą organizowaną przez Fundację FONIS z okazji św. Mikołaja zmuszeni jesteśmy zmodyfikować pierwotny plan. Ponieważ na liście uczestników spotkania mikołajkowego mamy już zapisanych ponad 60 dzieci będziemy mieli kłopot, aby zmieścić się w kaplicy Duszpasterstwa Niesłyszących. Ciasno byłoby również w sali Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Wrocławskiej "pod 4", gdzie zwykle się spotykamy. Zapraszamy więc w najbliższą niedzielę na godzinę 11.00 do kościoła św. Krzyża. Tam będziemy uczestniczyć we Mszy świętej tłumaczonej na język migowy. Następnie razem przejdziemy do seminarium duchownego przy pl. Katedralnym 14. Tam, w auli, około godziny 12.00 rozpoczniemy drugą część spotkania, obejmującą 3 części. Najpierw wystąpią dla nas seniorzy z Klubu Seniora „Integracja”. Pod kierunkiem p. Elżbiety Gorgoń seniorzy przygotowali krótkie przedstawienie zatytułowane „Chory kotek”. Chwilę później przyjdzie Mikołaj i przyniesie prezenty dla dzieci (tych grzecznych oczywiście:) Na zakończenie zaprosimy dzieci wraz z rodzicami do spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku.Aby ułatwić znalezienie miejsca Mszy i drugiej części spotkania przygotowaliśmy krótki film. Mamy nadzieję, że po jego obejrzeniu każdy z Was trafi do celu:)

Opublikowany przez Fundacja FONIS Niedziela, 1 grudnia 2019

Szczegóły

Data:
8 grudnia, 2019
Czas:
11:00 - 14:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS
%d bloggers like this: