Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie on-line dla rodziców

24 października, 2020 @ 14:30 - 19:30

On-line dla rodziców

Szkolenie on-line dla rodziców. Fundacja FONIS wraz z PZG Dolnośląskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. we Wrocławiu przy wsparciu PFRON zaprasza na szkolenie on-line dla rodziców/opiekunów dzieci z wadami słuchu oraz z zaburzeniami przetwarzania słuchowego.

Szkolenie odbędzie się w sobotę 24 października 2020 r. i obejmie 6 godzin dydaktycznych (Program dla rodziców). Zajęcia rozpoczniemy o godzinie 14.30, zaś zakończymy o godzinie 19.30. Natomiast koszt udziału wynosi 28 zł i obejmuje materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa.

Aby uczestniczyć w szkoleniu, wymagane jest oświadczenie, że jest się rodzicem/opiekunem dziecka, które posiada stwierdzoną wadę słuchu/zaburzenia przetwarzania słuchowego (Oświadczenie dla rodziców) lub dokument potwierdzający wadę słuchu lub zaburzenia przetwarzania słuchowego u dziecka będącego pod opieką (orzeczenie o niepełnosprawności, zaświadczenie lekarskie lub wynik badania audiometrycznego).

Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (druk: Formularz zgłoszeniowy dla rodziców) i przesłać go pocztą elektroniczną na adres: mira.krynicka-wozniak@fonis.pl .

Szkolenie odbędzie się w formie zdalnej (e-learning) z relacją na żywo. Oznacza to, że zajęcia realizowane będą podobnie jak stacjonarne szkolenie otwarte. Podczas webinarium uczestnicy zajęć widzą prelegenta, prezentację oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania. Ponadto materiały szkoleniowe dostępne są w wersji elektronicznej.

 

Poniżej prezentujemy wymagania sprzętowe, które umożliwią udział w szkoleniu on-line:

  • Komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu (prędkości powyżej 5 Mb/s).
  • Przeglądarka internetowa – zalecana Google Chrome, FireFox, Opera, Safari.
  • Głośniki lub słuchawki.

Jak się zalogować? Najpóźniej w dniu poprzedzającym szkolenie on-line udostępniamy uczestnikom szkolenia e-mailem dostęp do internetowej platformy szkoleniowej. Zapraszamy do tzw. wirtualnej poczekalni w celu sprawdzenia poprawności i jakości połączenia internetowego. Zalecana przeglądarka internetowa – Google Chrome lub FireFox.

Bezwzględny warunek uczestnictwa w szkoleniu:

Każdy z uczestników otrzyma drogą elektroniczną komplet dokumentów niezbędnych do wypełnienia. Wypełnione i podpisane dokumenty należy przesłać na adres organizatora najpóźniej na dzień przed rozpoczęciem szkolenia (elektronicznie – skan lub zdjęcie) pocztą zaszyfrowaną na adres: mira.krynicka-wozniak@fonis.pl. Można też przesłać dokumenty pocztą poleconą w formie papierowej (oryginał) na adres:

 

Biuro Projektu „Zrozumieć dziecko z wadą słuchu“

Mirosława Krynicka-Woźniak

ul. Braniborska 2/10,

53-680 Wrocław.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje bezpłatnie komplet materiałów szkoleniowych, a także imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

 

Wpłaty w wysokości 40 zł należy dokonać na konto Fundacji FONIS:

Fundacja FONIS

ul. Katedralna 4/1

50-328 Wrocław

BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A. 42 1750 0012 0000 0000 4110 3485

 

Najpóźniej na dzień przed szkoleniem potwierdzenie wpłaty należy przesłać mailowo na adres: mira.krynicka-wozniak@fonis.pl

Szczegółowe informacje o szkoleniu znajdziecie tutaj (Informacje o szkoleniu dla rodziców).

Poniżej podajemy dane do kontaktu z organizatorem i koordynatorem webinarium:

 

Mirosława Krynicka-Woźniak

tel. 691-737-789

mira.krynicka-wozniak@fonis.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Szkolenie on-line dla rodziców odbywa się w ramach projektu „Zrozumieć dziecko z wadą słuchu” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Organizatorzy

Fundacja FONIS
PZG Dolnośląskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. we Wrocławiu