Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

W ciemności i ciszy narodził się… – Trzebnica

6 stycznia, 2019 @ 12:30 - 13:30

w ciemnosci i ciszy narodzil sie - W ciemności i ciszy narodził się... - Trzebnica

W ciemności i ciszy narodził się… – Trzebnica. W niedzielę 6 stycznia 2019 roku wystąpimy z naszym jasełkowym spektaklem dla mieszkańców Trzebnicy. Występ odbędzie się podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła.

“W ciemności i ciszy narodził się…” to projekt jasełkowy przygotowany przez podopiecznych Fundacji FONIS. Jego niezwykłość polega przede wszystkim na połączeniu świata ciszy reprezentowanego przez niesłyszących aktorów i świata ciemności, w którym żyją niewidomi bohaterowie spektaklu.

W lekki i momentami humorystyczny sposób pokazujemy niełatwe realia, z jakim na co dzień zmagają się osoby niesłyszące i niewidome. Ciekawie i intrygująco wkomponowaliśmy je w biblijną relację o Bożym Narodzeniu. Przykładem jest choćby fakt, iż Maryja jest niesłysząca, zaś Józef niewidomy. Wśród bohaterów są również gwiazda, pasterze, urzędnik i wolontariusz, który zna język migowy. Całości towarzyszy oprawa muzyczna przygotowana przez muzykoterapeutów pracujących na co dzień z niesłyszącymi.

Szczegóły

Data:
6 stycznia, 2019
Czas:
12:30 - 13:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Trzebnica
%d bloggers like this: