Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty dietetyczne dla seniorów (2)

20 września, 2022 @ 16:00 - 17:30

Grupa seniorów uczestnicząca w warsztatach dietetycznych

Warsztaty dietetyczne dla seniorów (2). Wszystkich niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja” serdecznie zapraszamy na drugie i ostatnie w tym roku warsztaty dietetyczne. Odbędą się one we wtorek 20 września 2022 r. w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, czyli „pod 4”. Zajęcia potrwają półtorej godziny. Rozpoczniemy je o godz. 16.00.

Tym razem tematem warsztatów dla niesłyszących i słabosłyszących seniorów będzie Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. Dowiemy się między innymi, jak ją rozumieć, a także jak stosować w nawykach żywieniowych. Ponadto uczestnicy, pracując w grupach, samodzielnie przygotują własne Piramidy Zdrowego Żywienia. Nauczą się również oceniać wartość odżywczą wybranych produktów oraz właściwie je wybierać. W ramach warsztatów możliwe będą również indywidualne konsultacje dietetyczne. Zaś dodatkowym atutem będzie degustacja wybranych produktów z Piramidy Zdrowego Żywienia. Uczestnicy otrzymają również małe pakiety dietetyczne do domu. Zajęcia, podobnie jak w pierwszej i drugiej edycji projektu, poprowadzi pani Renata Gąsior – dietetyk, wieloletni pedagog i koordynator programu z zakresu promocji zdrowia.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych konieczne są zapisy. Jak zawsze prowadzi je p. Elżbieta Gorgoń (tel. 502 765 302) do dnia 18 września 2022 roku.

Warsztaty dietetyczne dla seniorów (2) odbędą się w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023 – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
20 września, 2022
Godzina:
16:00 - 17:30
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar