Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty filcowania dla seniorów (2)

12 marca, 2021 @ 10:30 - 14:00

Warsztaty filcowania dla seniorów

Warsztaty filcowania dla seniorów (2). Serdecznie zapraszamy członków Klubu Seniora “Integracja” do udziału w warsztatach filcowania. Jest to zupełnie nowa propozycja zajęć dla naszych niesłyszących i słabosłyszących podopiecznych i liczymy, że spotka się z dobrym odbiorem.

“ABC filcowania” to cykl dwóch warsztatów, podczas których Seniorzy nauczą się podstawowych technik filcowania. Uczestnicy zajęć poznają cały cykl technologiczny filcowania na sucho, a także na mokro za pomocą igły.

Zajęcia odbędą się w zaprzyjaźnionej już z nami Pracowni Ceramicznej w Domaszczynie. Pierwsze warsztaty zaplanowaliśmy na piątek 12 marca 2021 roku w godzinach od 11.30 do 13.00. Oczywiście Fundacja FONIS zapewni uczestnikom również transport na warsztaty. Wyjazd z Wrocławia (parking przy ulicy Świętego Marcina) o godzinie 10.45, zaś powrót około godziny 14.00.

Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby zajęcia odbywały się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i były bezpieczne dla uczestników. Dlatego niezbędne będzie zakrycie ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu.

Osoby chętne do udziału w warsztatach filcowania prosimy o zapisanie się u pani Elżbiety Gorgoń, która prowadzi nasz klub seniora (tel. 502 765 302).

Warsztaty filcowania dla seniorów (2) odbędą się w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2020-2021 roku – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl)

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
12 marca, 2021
Godzina:
10:30 - 14:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Pracownia Ceramiki “Po sąsiedzku”

Accessibility Toolbar