Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty ogrodnicze – spotkanie drugie

19 listopada, 2019 @ 16:00 - 18:30

aktywny senior

Warsztaty ogrodnicze – spotkanie drugie. Wszystkich seniorów zapraszamy serdecznie na ostatnie w ramach projektu „Aktywny senior” warsztaty ogrodnicze. Odbędą się we wtorek 19 listopada 2019 r. Rozpoczynamy o godz. 16.00 w sali nr 5 Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, czyli „pod 4”.

W czasie zajęć seniorzy zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu kompozycji roślinnych, a także własnoręcznie wykonają kompozycję złożoną z roślin. Będzie to tzw. „Las w słoiku”. Warsztaty przybliżą uczestnikom świat przyrody zamknięty w niewielkim naczyniu. Poza tym każdy będzie miał możliwość krok po kroku stworzenia własnego fragmentu lasu, który zabierze ze sobą do domu. A że zbliża się czas świąteczny, można będzie samodzielnie wykonaną kompozycję podarować komuś bliskiemu. To pomysł na oryginalny prezent.
Zajęcia poprowadzi pani Ania – absolwentka studiów z zakresu ogrodnictwa oraz doktorantka studiów z zakresu genetyki roślin.

Warsztaty odbywają się w ramach realizacji zadania publicznego: Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2019 roku – Aktywny senior współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

A zatem serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
19 listopada, 2019
Czas:
16:00 - 18:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław,Dolnośląskie50-328Polska
+ Google Map
%d bloggers like this: