Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty rękodzieła – część druga

28 maja, 2019 @ 16:00 - 18:30

aktywny senior

Warsztaty rękodzieła – część druga. Zapraszamy serdecznie na trzecie w ramach projektu „Aktywny senior” zajęcia warsztatowe. Tym razem będą to ponownie warsztaty rękodzieła-witrażu. Odbędą się we wtorek 28 maja 2019 r. Rozpoczynamy o godz. 16.00 w sali nr 3 Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, czyli „pod 4”. Ze względów technicznych konieczne jest zorganizowanie warsztatów w małej grupie osób, tzn. około 7-osobowej. Pierwsza grupa uczestniczyła już w warsztatach witrażu 3 tygodnie temu. Natomiast chętnych do udziału zbierze p. Elżbieta Gorgoń. 

Uczestnicy samodzielnie wykonają kolorowe witraże. Zajęcia te rozwijają sprawności manualne uczestników, ich poczucie estetyki, umiejętność komponowania i kreatywność. Natomiast wykonane małe dzieła sztuki znajdą swoje miejsce na wystawie w czasie Festynu św. Filipa Smaldone organizowanego przez Fundację FONIS. W tym roku będzie to niedziela 9 czerwca 2019 roku.

Zajęcia poprowadzi pani Kinga – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, osoba z doświadczeniem, która umiejętności i kompetencji w dziedzinie tworzenia witrażu uczyła się w pracowni witrażu w Toruniu.

Warsztaty odbywają się w ramach realizacji zadania publicznego: Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2019 roku – Aktywny senior współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

A zatem serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
28 maja, 2019
Godzina:
16:00 - 18:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map

Accessibility Toolbar