Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty teatralne dla seniorów (1)

15 października, 2020 @ 16:00 - 17:30

Mikołajki 2019 5

Warsztaty teatralne dla seniorów (1). Seniorzy z Klubu Seniora „Integracja” mają już za sobą doświadczenie aktorskie. Występowali już bowiem kilkukrotnie na scenie, m.in. w czasie spotkania mikołajkowego dla dzieci z przedstawieniem „Chory kotek”. Wychodząc więc naprzeciw aktorskim zainteresowaniom naszych seniorów, zapraszamy ich na warsztaty teatralne. Będzie to cykl 5 spotkań w okresie od października do grudnia. Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się w czwartek 15 października 2020 o godz. 16.00 tradycyjnie już „pod 4”.

Warsztaty teatralne dla seniorów to cykl 5 półtoragodzinnych spotkań, w czasie których niesłyszący i słabosłyszący seniorzy będą mogli nie tylko rozwinąć swoje aktorskie zainteresowania oraz pogłębić świadomość uczestniczenia w życiu kulturalnym, ale także przygotować się do występu przed publicznością w czasie imprez okolicznościowych organizowanych przez Fundację FONIS.

Ze względów organizacyjnych konieczne są więc zapisy na zajęcia warsztatowe. Zapisać można się u p. Elżbiety Gorgoń, która prowadzi Klub Seniora „Integracja”. Około 10-osobowa grupa teatralna będzie pracowała przez 5 kolejnych spotkań, aby przygotować dla społeczności świata ciszy występ teatralny.

Warsztaty poprowadzi Arkadiusz Bazak – słabosłyszący wolontariusz naszej Fundacji, wrocławski aktor pantomimy, którego występy często towarzyszą różnym uroczystościom środowiska niesłyszących z całej Polski. Prowadzi też zajęcia warsztatowe w szkołach, domach kultury, przedszkolach i innych instytucjach kulturalno-oświatowych.

Warsztaty teatralne dla seniorów (1) odbędą się w ramach realizacji zadania publicznego: Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2020-2021 – Aktywny senior współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl)

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
15 października, 2020
Godzina:
16:00 - 17:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map

Accessibility Toolbar