Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty teatralne dla seniorów – spotkanie 3

15 października, 2021 @ 17:00 - 18:30

Uśmiechnięty Arkadiusz Bazak w białej peruce i fraku

Warsztaty teatralne dla seniorów – spotkanie 3. Seniorzy z Klubu Seniora „Integracja” mają już za sobą doświadczenie aktorskie. Występowali bowiem kilkukrotnie na scenie, m.in. w czasie spotkania mikołajkowego dla dzieci z przedstawieniem „Chory kotek”. Wychodząc więc naprzeciw aktorskim zainteresowaniom naszych seniorów, zapraszamy ich w październiku 2021 roku na warsztaty teatralne. Będzie to cykl 5 spotkań. Trzecie spotkanie warsztatowe odbędzie się w piątek 15 października o godz. 17.00 tradycyjnie już w sali Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4.

Warsztaty teatralne dla seniorów to cykl 5 półtoragodzinnych spotkań, w czasie których niesłyszący i słabosłyszący seniorzy będą mogli nie tylko rozwinąć swoje aktorskie zainteresowania, ale także przygotować się do występu przed publicznością w czasie imprez okolicznościowych organizowanych przez Fundację FONIS.

Ze względów organizacyjnych konieczne są więc zapisy na zajęcia warsztatowe. Zapisać można się u p. Elżbiety Gorgoń (tel. 502 765 302), która prowadzi Klub Seniora „Integracja”. Około 10-osobowa grupa teatralna będzie pracowała przez 5 spotkań, aby przygotować dla społeczności świata ciszy występ teatralny.

Warsztaty poprowadzi Arkadiusz Bazak – słabosłyszący wolontariusz naszej Fundacji, wrocławski aktor pantomimy, który prowadzi też zajęcia warsztatowe w szkołach, domach kultury, przedszkolach i innych instytucjach kulturalno-oświatowych.

Warsztaty teatralne dla seniorów – spotkanie 3 odbędą się w ramach realizacji zadania publicznego: Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2020-2021 – Aktywny senior współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
15 października, 2021
Godzina:
17:00 - 18:30
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map

Accessibility Toolbar