Loading Events

« Wszystkie Events

  • This event has passed.

Warsztaty wielkanocne – spotkanie pierwsze

29 lutego @ 17:30 - 19:30

Trzy osoby przy stoliku z materiałami plastycznymi

Warsztaty wielkanocne – spotkanie pierwsze. Serdecznie zapraszamy na pierwsze z dwóch spotkań warsztatowych o tematyce wielkanocnej. Spotkamy się w czwartkowy wieczór 29 lutego 2024 roku w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej, czyli „pod 4”. Zajęcia rozpoczniemy o godzinie 17.30, skończymy zaś o 19.30. Na warsztaty zapraszamy wolontariuszy Fundacji, seniorów, dzieci i dorosłych, a także wszystkich zainteresowanych.

Warsztaty poprowadzi, podobnie jak przed kilkoma laty, nasza wolontariuszka Edyta. Wówczas efektem naszych kilku spotkań była przepiękna palma wielkanocna. Tym razem Edyta nauczy nas, jak z kolorowych wstążek wykonać piękna pisankę wielkanocną. Każdy z uczestników otrzyma niezbędne materiały, przejdzie krótkie szkolenie, a następnie samodzielnie wykona ozdoby wielkanocne. Taka pisanka pięknie będzie się prezentowała zarówno w koszyczku wielkanocnym, jak również na świątecznym stole. No i oczywiście każdy uczestnik będzie mógł rozwinąć sprawności manualne i poćwiczy cierpliwość. Wszak do wykonania wstążkowej pisanki potrzeba i skupienia, i precyzji ruchów. Niezbędna jest także kreatywność, ale z nią – jesteśmy przekonani – problemu nie będzie 😊.

Warsztaty wielkanocne – spotkanie pierwsze to wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny. Jednak z powodów organizacyjnych (musimy zakupić odpowiednią ilość materiałów dekoracyjnych) obowiązują zapisy. Prowadzi je Edyta Żmuda do niedzieli 18 lutego 2024 roku. Możecie też zapisać się w Fundacji FONIS. Już dziś rezerwujcie sobie czas. Zapraszamy serdecznie!

Details

Date:
29 lutego
Time:
17:30 - 19:30
Event Tags:
, , , ,

Accessibility Toolbar