Loading Events

« Wszystkie Events

  • This event has passed.

Wielkopostny Dzień Skupienia Niewidomych

18 marca, 2023 @ 12:00 - 15:30

Kartka z napisami w alfabecie braila

Wielkopostny Dzień Skupienia Niewidomych. Wraz z Duszpasterstwem Niewidomych we Wrocławiu zapraszamy Wielkopostny Dzień Skupienia Niewidomych, który będzie organizowany po raz pierwszy. To nowa propozycja adresowana do niewidomych, słabowidzących oraz osób związanych ze środowiskiem. Mamy nadzieję, że wydarzenie – podobnie jak Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych – na stałe wpisze się w nasz kalendarz.

Spotkanie odbędzie się na wrocławskim Ostrowie Tumskim w sobotę 18 marca 2023 roku. Rozpoczniemy od Mszy Świętej o godzinie 12.00 w kaplicy Duszpasterstwa w kościele NMP na Piasku. Następnie przejdziemy do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4. Tam najpierw zaprosimy na obiad, a następnie będzie czas na konferencję i adorację. Oczywiście będzie też przerwa na kawę i ciastko. Całość zakończy się około godziny 15.30.

Tegoroczny dzień skupienia przebiegał będzie pod hasłem “Wyjdź na pustynię…”. Poprowadzi je ks. Tomasz Filinowicz – wrocławski duszpasterz niewidomych i założyciel Fundacji FONIS. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązują jednak wcześniejsze zapisy, tak, abyśmy wiedzieli dla ilu osób przygotować obiad. Aby się zapisać prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 690 502 670 lub mailowy pod adresem kontakt@fonis.pl.


Fundacja FONIS jest Organizacją Pożytku Publicznego. Możesz przekazać nam 1,5% swojego podatku podczas rozliczenia z urzędem skarbowym.

Aby to uczynić z rozliczeniu PIT wpisz nasz numer KRS: 0000543679

Details

Date:
18 marca, 2023
Time:
12:00 - 15:30
Event Tags:
, , , ,

Accessibility Toolbar