Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wrocławskie Oblicza Wolontariatu – podsumowanie IV edycji

2 czerwca @ 15:00 - 16:00

Pięcio wolontariuszy stoi w parku na tle rozwieszonego na drzewach białego płótna

Wrocławskie Oblicza Wolontariatu – podsumowanie IV edycji odbędzie się w środę 2 czerwca 2021. Fundacja FONIS z radością przyjęła zaproszenie do uczestnictwa w uroczystej gali. Na spotkanie do Sali Rycerskiej we wrocławskim Ratuszu oddelegujemy naszą koordynatorkę wolontariatu Marię Gasiewicz. Towarzyszył jej będzie jeden z wolontariuszy, dbając o przekaz treści w języku migowym. Gala rozpocznie się o godzinie 15 i potrwa około godziny. Wyniki konkursu ogłosi i nagrody wręczy Prezydent Wrocławia pan Jacek Sutryk.

Ponieważ rok 2020 w szczególny sposób obfitował w działania wrocławskich wolontariuszy, organizatorzy konkursu chcą, aby mieszkańcy Wrocławia mogli zobaczyć Wrocławskich Wolontariuszy, a także ich działania na specjalnej wystawie fotograficznej w centrum miasta. Na zdjęciach pojawią się również wolontariusze Fundacji FONIS. Siedmioro naszych przedstawicieli uczestniczyło w sesji zdjęciowej z wiosną w tle.

Przypomnijmy, że konkurs “Wrocławskie Oblicza Wolontariatu” już po raz czwarty zorganizowało Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Celem konkursu jest pokazanie mieszkańcom Wrocławia, kim są wolontariusze działający w organizacjach pozarządowych, stowarzyszeniach, instytucjach czy społecznościach lokalnych.

Nasza koordynatorka Wolontariatu – Maria Gasiewicz, zgłosiła grupę wolontariuszy Fundacji FONIS do udziału w konkursie w kategorii grupowej. Zaangażowanie bowiem tak niesłyszących, jak i słyszących wolontariuszy naszej fundacji w roku 2020 zasługuje przynajmniej na pochwałę. A mamy nadzieję, że także na nagrodę. A zatem czekamy na werdykt.

Szczegóły

Data:
2 czerwca
Czas:
15:00 - 16:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Miejsce

Sala Rycerska we Wrocławskim Ratuszu