Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wyjście do groty solnej

19 lutego @ 12:00 - 13:00

grota solna

W środę 19 lutego 2020 roku o godz. 12.00 Fundacja FONIS serdecznie zaprasza członków Klubu Seniora „Integracja” na pierwsze w tej edycji projektu Aktywny senior wyjście do groty solnej. Mamy już we Wrocławiu swoje ulubione takie miejsce. To Grota solna SOLANA przy ul. Grabiszyńskiej 241A.

Grota solna SOLANA jest pierwszą grotą tego typu, jaka powstała we Wrocławiu. Już od początku działalności cieszy się ogromną popularnością. Codziennie gości w niej kilkadziesiąt osób pragnących nie tylko relaksu i spokoju, ale również odbudowania naturalnej odporności organizmu. Dlatego odwiedzają ją osoby w każdym wieku i każda wychodzi z seansu zadowolona! Nasi seniorzy również lubią taką formę relaksu. Ponadto dodatkowo można tu kupić prozdrowotne i unikalne produkty solne.

45-minutowy seans w Grocie solnej SOLANA odbywa się z użyciem generatora solnego. Jest to zautomatyzowane urządzenie produkujące aerozol solny. Uzyskuje się przez to mikroklimat podobny do tego, jaki panuje w sztolniach czy też kopalniach, np. w Wieliczce, a także nad samym brzegiem morza podczas burzy. Zatem jeden seans w grocie to podobnie jak kilkudniowy pobyt nad morzem na plaży!

Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Dlatego prosimy, aby osoby chętne na wyjście do groty solnej zapisały się u p. Elżbiety Gorgoń.

Wyjście odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego: Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2020-2021 – Aktywny senior współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Szczegóły

Data:
19 lutego
Czas:
12:00 - 13:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Grota solna SOLANA
%d bloggers like this: