Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wyjście seniorów do groty solnej

22 października, 2019 @ 11:00 - 12:00

grota solna

To już drugie w tym roku wyjście seniorów do groty solnej SOLANA przy ul. Grabiszyńskiej 241A we Wrocławiu. Wycieczka będzie we wtorek 22 października 2019 o godz. 11.00. Zapraszamy więc serdecznie wszystkich chętnych członków Klubu Seniora „Integracja” działającego przy Fundacji FONIS. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy, aby chętni zapisywali się u p. Elżbiety Gorgoń – wolontariuszki Fundacji, która od 10 lat prowadzi nasz Klub Seniora.

Grota solna SOLANA jest pierwszą grotą tego typu, jaka powstała we Wrocławiu. Już od początku działalności cieszy się ogromną popularnością. Nasi seniorzy również lubią taką formę relaksu. 45-minutowy seans w Grocie solnej SOLANA odbywa się z użyciem generatora solnego. Jest to zautomatyzowane urządzenie produkujące aerozol solny. Uzyskuje się przez to mikroklimat podobny nie tylko do tego, jaki panuje w sztolniach czy też kopalniach, np. w Wieliczce, ale także nad samym brzegiem morza podczas burzy. Zatem jeden seans w grocie to podobnie jak kilkudniowy pobyt nad morzem na plaży!

Wyjście odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego: Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2019 roku – Aktywny senior współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Szczegóły

Data:
22 października, 2019
Czas:
11:00 - 12:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

Grota solna SOLANA
%d bloggers like this: