Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

X Niepowtarzalne Spotkanie w Fundacji FONIS

28 sierpnia, 2021 @ 12:00 - 16:00

Plakat zapraszający na XII Niepowtarzalne Spotkanie

Serdecznie zapraszamy na X Niepowtarzalne Spotkanie w Fundacji FONIS. Zaplanowaliśmy je w sobotę 28 sierpnia 2021 roku. Rozpoczynamy o godzinie 12.00 w sali numer 13 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Wprawdzie jest to już dwunaste Niepowtarzalne Spotkanie, ale dwa pierwsze odbyły się poza Fundacją FONIS. Natomiast we wrześniu 2016 roku organizatorka spotkań – Alicja Zawada zwróciła się do nas z zaproszeniem do współpracy. I tak oto od pięciu już lat w naszej fundacji odbywają się niezwykłe spotkania gromadzące przede wszystkim młodych ludzi z różnych stron Polski.

X Niepowtarzalne Spotkanie będzie składało się z trzech części. Pierwszą będzie spotkanie z zaproszonym gościem – Arkadiuszem. Opowie on o swojej wyprawie MIGiem nad morze, czyli o rowerowej podróży z Wrocławia nad Morze Bałtyckie. Następnie Alicja zaprosi uczestników do zabawy “Kocham Cię, Polsko”. Trzecim elementem będzie spotkanie towarzyskie przy kawie, herbacie i ciastku.

Na spotkanie zapraszamy młodzież i dorosłych z wadą słuchu. Jeśli ktoś z przyjezdnych będzie chciał zostać na niedzielę we Wrocławiu to będzie taka możliwość (prosimy o wcześniejszy kontakt z fundacją). Do tego zachęcamy, bowiem w niedzielę o godzinie 16 zapraszamy do kina na niezwykły film “NON POSSUMUS”.

Serdecznie zapraszamy zarówno na X Niepowtarzalne Spotkanie w Fundacji FONIS, jak i na niedzielny pokaz filmu!

Szczegóły

Data:
28 sierpnia, 2021
Godzina:
12:00 - 16:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map

Accessibility Toolbar