Loading Events

« Wszystkie Events

  • This event has passed.

XIII Niepowtarzalne Spotkanie

11 grudnia, 2021 @ 13:00 - 17:00

Napis na drewnianym tle "XII Niepowtarzalne Spotkanie", w rogach obrazka świąteczne gałązki i bombki

XIII Niepowtarzalne Spotkanie będzie miało charakter nieco świąteczny, jako że zaplanowaliśmy je na niespełna dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia. W sobotę 11 grudnia 2021 roku spotkamy się w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Do udziału zapraszamy niesłyszących, słabosłyszących i słyszących, zaimplantowanych i używających aparatów słuchowych, młodszych i starszych. Zapraszamy Ciebie!

Tradycyjnie spotkanie będzie się składało z trzech części, a każda będzie miała inny charakter. Pierwsza to kawa, herbata i ciastko, czyli okazja do rozmowy w gronie przyjaznych i serdecznych ludzi. Druga, mająca charakter edukacyjny, to wykład. Tym razem zaprosiliśmy panią Liliannę Sicińską, która przybliży nam temat zwyczajów świątecznych. W tajemnicy możemy Wam powiedzieć, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, to będziemy mieli gości z Chorwacji i Turcji. Ich również zapytamy o zwyczaje świąteczne w krajach, z których pochodzą. Na zakończenie zaprosimy Was do udziału w zabawie “Kocham Cię, Polsko”. Nad całością spotkania będzie czuwała niezastąpiona Alicja Zawada. Możecie więc mieć pewność, że spotkanie będzie naprawdę ciekawe.

A zatem zapraszamy serdecznie na XIII Niepowtarzalne Spotkanie w Fundacji FONIS. Startujemy o godzinie 13 w sali numer 5 na parterze budynku przy ulicy Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po zakończonym spotkaniu planujemy wyruszyć na wrocławski rynek, na Jarmark Bożonarodzeniowy.

Do zobaczenia!

Details

Date:
11 grudnia, 2021
Time:
13:00 - 17:00
Event Tags:
, , , ,

Organizer

Fundacja FONIS

Venue

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map

Accessibility Toolbar