Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XV Niepowtarzalne Spotkanie

17 września, 2022 @ 12:00 - 16:30

Na kolorowym tle żółty nieregularny pas, a na nim napis: XV Niepowtarzalne Spotkanie
Zapraszamy na XV Niepowtarzalne Spotkanie. Odbędzie się ono 17 września 2022 roku w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Rozpoczynamy o godzinie 12.00 w sali numer 15 na I piętrze.
Tak jak każde Niepowtarzalne Spotkanie w Fundacji FONIS, tak i to będzie miało trzy części. Pierwsza z nich to spotkanie z zaproszonym gościem. Tym razem będzie nim podwójna Mistrzyni Świata w karabinku pneumatycznym – Barbara Moskal. Pani Barbara, która jest osobą niesłyszącą startuje w zawodach dla osób niewidomych, ponieważ ma też znaczne problemy ze wzrokiem. O tym jak sobie radzi w codziennym życiu oraz o swojej pasji strzeleckiej opowie na naszym sobotnim spotkaniu.
Następnie w drugiej części spotkania zaprosimy Was na zabawę “Kocham Cię, Polsko”. Jak zawsze niezastąpiona Alicja Zawada zaprosi uczestników do udziału w ciekawych konkurencjach. I jak zawsze emocje będą sięgać zenitu, gdy zderzą się ze sobą dwie rywalizujące drużyny.
Ostatnią trzecią częścią sobotniego wydarzenia będzie spotkanie integracyjne przy kawie, herbacie i ciastku. Tradycyjnie będzie to okazja do wzajemnego poznania i wymiany doświadczeń. W ten sposób, około godziny 16.30 zakończymy nasze spotkanie.
A zatem zapraszamy Was na XV Niepowtarzalne Spotkanie w sobotę 17 września. Dla tych, którzy się wahają polecamy obejrzeć relację z ostatniego Niepowtarzalnego Spotkania. Możecie ją znaleźć na naszym profilu facebookowym.

Szczegóły

Data:
17 września, 2022
Godzina:
12:00 - 16:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Accessibility Toolbar