Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Z wolontariuszami do Barda

23 sierpnia, 2020 @ 14:00 - 25 sierpnia, 2020 @ 19:00

spływ pontonowy

Z wolontariuszami do Barda. Jest już tradycją w naszej fundacji, że na koniec wakacji zapraszamy naszych wolontariuszy na wspólne integracyjne działanie. Rok temu planowaliśmy wycieczkę do parku linowego, ale ostatecznie wylądowaliśmy w kręgielni. Zaś dwa lata temu wyruszyliśmy na spływ pontonowy do Barda Śląskiego (w tej inicjatywie uczestniczyła rekordowa liczba blisko 50 osób). W tym roku również wybierzemy się z wolontariuszami do Barda. Nowością będzie fakt, że będzie to wyjazd kilkudniowy.

Wyjazd z Wrocławia zaplanowaliśmy na niedzielę 23 sierpnia 2020 roku w godzinach popołudniowych. Natomiast wrócimy do domów we wtorkowy wieczór 25 sierpnia 2020 roku. Dwie noce spędzimy w gościnnym domu Sióstr Bożego Serca Jezusa. Każdy wolontariusz uczestniczący w wyjeździe będzie musiał pokryć koszt noclegów, który wynosi 60zł. (kwota za dwa noclegi). Do kosztów udziału musicie doliczyć także koszt transportu. W zależności od ilości zapisanych osób i możliwości pojedziemy pociągiem albo samochodami prywatnymi. Szczegóły podamy bliżej daty wyjazdu. Natomiast koszty wyżywienia i ewentualnego spływu Nysą Kłodzką pokryje nasza fundacja.

Wyjazd ma charakter integracyjny. W programie przewidujemy m.in. wędrówkę górską i spływ pontonowy – oczywiście jeśli pogoda pozwoli. Ponadto będzie czas na grillowanie, wspólne rozmowy oraz gry integracyjne.

Wolontariusze, chcący uczestniczyć w wyjeździe, mogą zapisać się w naszej fundacji mailowo lub telefonicznie. Termin zapisów skończy się 9 sierpnia, tak abyśmy mieli chwilę na zorganizowanie dojazdu.


Informacje szczegółowe dla osób zapisanych na wyjazd:

1. Startujemy w niedzielę o godz. 14.00 z Ostrowa Tumskiego. Możecie umówić się między sobą i pojechać bezpośrednio do Barda (lokalizacja celu w Bardzie). Podział jest następujący:

– Tomasz F. zabiera s. Bonitę, s. Katarzynę i Małgorzatę K.

– Rafał zabiera Dorotę, Agnieszkę K. i Krystiana

– Renia zabiera Karolinę, Lucynę i Henryka

– Kasia zabiera Monikę, Irenę i Stefana

– Michał zabiera Izę i Edytę

– Przemek S. zabiera Przemka B. i Mariolę

2. O godzinie 16 startuje nasz spływ. Potrwa on około 2-3 godziny, zaś szczegółowe informacje o spływie znajdziecie tutaj.

3. Po dotarciu do celu wracamy po samochody i jedziemy do miejsca noclegowego. Tam będzie ognisko/grill. My zapewniamy prowiant, kawę i herbatę oraz ogień:) zaś uczestnicy we własnym zakresie muszą zadbać o inne napoje według własnego gustu.

4. Wieczorem do Wrocławia wracają dwa auta:

– Michał zabiera Przemka B i Lucynę

– Przemek S. zabiera Izę, Edytę i Mariolę

5. Pozostali nocują w Bardzie.

6. W poniedziałek – jeśli pogoda pozwoli – wyruszamy na górską wędrówkę. Wieczorem do Wrocławia wróci kolejny samochód (Rafał razem z Krystianem).

7. We wtorek po śniadaniu startujemy w drogę powrotną. Przewidujemy, że we Wrocławiu będziemy wczesnym przedpołudniem.

Szczegóły

Początek:
23 sierpnia, 2020 @ 14:00
Koniec:
25 sierpnia, 2020 @ 19:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Bardo Śląskie

Accessibility Toolbar