Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Z wolontariuszami do Barda

23 sierpnia @ 14:00 - 25 sierpnia @ 19:00

spływ pontonowy

Z wolontariuszami do Barda. Jest już tradycją w naszej fundacji, że na koniec wakacji zapraszamy naszych wolontariuszy na wspólne integracyjne działanie. Rok temu planowaliśmy wycieczkę do parku linowego, ale ostatecznie wylądowaliśmy w kręgielni. Zaś dwa lata temu wyruszyliśmy na spływ pontonowy do Barda Śląskiego (w tej inicjatywie uczestniczyła rekordowa liczba blisko 50 osób). W tym roku również wybierzemy się z wolontariuszami do Barda. Nowością będzie fakt, że będzie to wyjazd kilkudniowy.

Wyjazd z Wrocławia zaplanowaliśmy na niedzielę 23 sierpnia 2020 roku w godzinach popołudniowych. Natomiast wrócimy do domów we wtorkowy wieczór 25 sierpnia 2020 roku. Dwie noce spędzimy w gościnnym domu Sióstr Bożego Serca Jezusa. Każdy wolontariusz uczestniczący w wyjeździe będzie musiał pokryć koszt noclegów, który wynosi 60zł. (kwota za dwa noclegi). Do kosztów udziału musicie doliczyć także koszt transportu. W zależności od ilości zapisanych osób i możliwości pojedziemy pociągiem albo samochodami prywatnymi. Szczegóły podamy bliżej daty wyjazdu. Natomiast koszty wyżywienia i ewentualnego spływu Nysą Kłodzką pokryje nasza fundacja.

Wyjazd ma charakter integracyjny. W programie przewidujemy m.in. wędrówkę górską i spływ pontonowy – oczywiście jeśli pogoda pozwoli. Ponadto będzie czas na grillowanie, wspólne rozmowy oraz gry integracyjne.

Wolontariusze, chcący uczestniczyć w wyjeździe, mogą zapisać się w naszej fundacji mailowo lub telefonicznie. Termin zapisów skończy się 9 sierpnia, tak abyśmy mieli chwilę na zorganizowanie dojazdu.

 

Szczegóły

Start:
23 sierpnia @ 14:00
Koniec:
25 sierpnia @ 19:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Bardo Śląskie
%d bloggers like this: