Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Z wolontariuszami na Ślężę

14 czerwca @ 18:00 - 22:00

Krajobraz z górą Ślężą w centrum

Z wolontariuszami na Ślężę. Serdecznie zapraszamy wolontariuszy Fundacji FONIS na wspólny wyjazd integracyjny. Tym razem udamy się na Ślężę. Wyjazd zaplanowaliśmy na poniedziałek 14 czerwca 2021 roku.

Program przedstawia się następująco: o godzinie 18 spotykamy się na parkingu przy Przełęczy Tąpadła. Stamtąd żółtym szlakiem udamy się na szczyt Ślęży. Ponieważ nie należy on do bardzo wymagających, więc mamy nadzieję, że sprawnie pokonamy trasę w obie strony i już o godzinie 20 rozpoczniemy grillowanie. To zaś odbędzie się w Sulistrowiczkach na terenie Ośrodka Rekolekcyjnego.

Wyjazd z wolontariuszami na Ślężę będzie dobrą okazją, aby wspólnie świętować tytuł “Wrocławskiej Wolontaryjnej Grupy Roku 2020“. Przypomnijmy, że ten zaszczytny tytuł przyznał wolontariuszom naszej fundacji przyznali organizatorzy konkursu Wrocławskie Oblicza Wolontariatu, zaś dyplom zwycięzcy wręczył Prezydent Wrocławia. Wyjazd będzie również dobrą okazją, aby spotkać się na żywo (nie tylko w przestrzeni wirtualnej) w szerszym gronie. Wszak wszyscy już bardzo tęsknimy za normalnością.

Chętnych do udziału w wyjeździe zapraszamy do kontaktu z nami (tel. 690 502 670). Przy zapisach prosimy również o informację, kto z was będzie mógł pojechać własnym samochodem i ewentualnie ile osób mógłby zabrać ze sobą. My zadbamy o prowiant, czyli kiełbaskę, mięso, chleb, keczup, musztardę, itp. Wy zaś zadbajcie o napoje dla siebie.

Całość planujemy zakończyć o godzinie 22. No chyba, że zabawa będzie przednia, to może trochę się przedłuży:)

A zatem do zobaczenia! Liczymy na Waszą obecność.

Szczegóły

Data:
14 czerwca
Czas:
18:00 - 22:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Fundacja FONIS