Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Zielnik artystyczny” – spotkanie 2

9 października @ 09:45 - 13:00

Kilkoro seniorów wokół stolików w plenerze tworzy rękodzieło

„Zielnik artystyczny” – spotkanie 2. Niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja” zapraszamy na drugie w tym roku warsztaty rękodzieła. Odbędą się one w poniedziałek 9 października 2023 r. w zaprzyjaźnionej z Fundacją FONIS Pracowni Ceramiki w podwrocławskim Domaszczynie. Zajęcia potrwają 1,5 godziny. Rozpoczniemy je o godz. 10.30, natomiast zakończymy o godz. 12.00. Wyjeżdżamy z Wrocławia o godz. 9.45, wracamy zaś ok. godz. 13.00. Uczestnicy zbiorą się na Ostrowie Tumskim przy ulicy świętego Marcina, aby wspólnie pojechać do Domaszczyna. Tam w pracowni ceramiki odbędą się zajęcia warsztatowe. Ze względów organizacyjnych konieczne są zapisy. Grupa warsztatowa może liczyć maksymalnie 15 osób. Ponieważ są to cykliczne zajęcia, dobrze byłoby, aby na warsztaty zapisały się osoby, które uczestniczyły też w pierwszych zajęciach. Zapisać można się u pani Elżbiety Gorgoń – opiekuna Klubu Seniora „Integracja”.

W czasie warsztatów uczestnicy kontynuować będą pracę nad zielnikiem artystycznym zatopionym w gipsie. Pierwszy etap prac mają już za sobą. Zajęcia poprowadzi znana dobrze naszym seniorom pani Marta Lejman-Trzcińska, która ma wieloletnie doświadczenie w pracy twórczej nie tylko z dziećmi i dorosłymi, ale również z osobami niepełnosprawnymi.

„Zielnik artystyczny” – spotkanie 2 to warsztaty, które odbędą się w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023 – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
9 października
Godzina:
09:45 - 13:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar