Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zrozumieć dziecko z wadą słuchu – Olsztyn

6 marca, 2020

Zrozumieć dziecko z wadą słuchu - Olsztyn

Zrozumieć dziecko z wadą słuchu – Olsztyn. Fundacja FONIS we współpracy z PZG Dolnośląskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. we Wrocławiu serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Zrozumieć dziecko z wadą słuchu”. Przy wsparciu PFRON zorganizowaliśmy warsztaty szkoleniowe dla rodziców dzieci oraz nauczycieli i specjalistów mających zawodowy kontakt z osobami z wadami słuchu oraz z zaburzeniami przetwarzania słuchowego. Szkolenie odbędzie się w Olsztynie w piątek 6 marca 2020 roku w siedzibie warmińsko-mazurskiego oddziału PZG (ul. Kętrzyńskiego 3/1).

Jeśli jesteś osobą bezpośrednio zaangażowaną w proces wychowania, terapii i edukacji dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością słuchu. Chcesz poszerzyć swoją wiedzę, podnieść kwalifikacje, a także rozwinąć umiejętności w pracy z osobami z niepełnosprawnością słuchową. Mieszkasz w województwie dolnośląskim, małopolskim, wielkopolskim, śląskim, lubelskim, podlaskim, mazowieckim lub łódzkim.

Aby wziąć udział w projekcie lub uzyskać odpowiedź na pytania skontaktuj się z biurem projektu: ul. Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, tel. 691 737 789, mail: mira.krynicka-wozniak@fonis.pl Więcej szczegółowych informacji na temat programu szkolenia możecie znaleźć na stronie internetowej PZG Dolnośląskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Okres realizacji projektu: 01.04.2019 – 31.03.2020r. Całkowita wartość projektu: 87 829,14 zł, zaś kwota dofinansowania: 66 519,14 zł.

Projekt “Zrozumieć dziecko z wadą słuchu – Olsztyn” jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Szczegóły

Data:
6 marca, 2020
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Accessibility Toolbar