Z nadzieją w nowy rok…

Z nadzieją w nowy rok. Ach, cóż to była za noc… Noc radosnej atmosfery, sympatycznego towarzystwa, pełna śmiechu i zabawy. Noc, która pozwoliła nam z pełnym nadziei spojrzeniem w przyszłość przywitać nowy rok 2024.

Ale po kolei… Spotkania okolicznościowe w Fundacji FONIS zwykle cieszą się dużym zainteresowaniem osób niesłyszących i słabosłyszących. Nie inaczej było i w tegoroczną sylwestrową noc! Ponad 60 osób związanych z wrocławskim światem ciszy bawiło się na sylwestrze marzeń „pod 4” 😊! Mieliśmy również gości z odległych zakątków Dolnego Śląska – bardzo się z tego faktu cieszymy.

Przygotowania do spotkania rozpoczęły się już chwilę po godzinie 17.00. Kilkunastoosobowa grupa wolontariuszy krzątała się po Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej, abyśmy mogli o godzinie 19.00 rozpocząć zabawę sylwestrową. I udało się. Tuż po 19 spotkaliśmy się na kilkanaście minut na wspólnej modlitwie, a potem zaczęła się zabawa. Stoły, dzięki hojności uczestników, uginały się od jedzenia, tematów do rozmów nie brakowało, a niektórzy to nawet potańczyli w rytm najpopularniejszych sylwestrowych przebojów. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się przygotowane przez wolontariuszy Fundacji zabawy i konkursy! Ileż było śmiechu i zaciętej rywalizacji, żeby zdążyć usiąść na gorące krzesło 😊. W świetny humor wprowadzały także konkursy zespołowe. Radości moc i dla biorących udział w zabawie, i dla kibiców!

Dziękujemy Wam, kochani Wolontariusze, Przyjaciele i Sympatycy Fundacji FONIS, że to właśnie w Waszym towarzystwie weszliśmy z nadzieją w nowy rok 2024! Szczęśliwego nowego roku dla Wasz wszystkich!

Z nadzieja w nowy rok 3 - Z nadzieją w nowy rok…

Z nadzieja w nowy rok 5 - Z nadzieją w nowy rok… Z nadzieja w nowy rok 4 - Z nadzieją w nowy rok… Z nadzieja w nowy rok 2 - Z nadzieją w nowy rok… Z nadzieja w nowy rok 1 - Z nadzieją w nowy rok…

Accessibility Toolbar