Zapraszamy na łyżwy

Zapraszamy na łyżwy. Koniec grudnia i początek stycznia to taki okres roku, który obfituje w różne okazje do świętowania. Od wigilii świąt Bożego Narodzenia począwszy, zaś na święcie Trzech Króli skończywszy. Okazuje się, że dla wielu świętowanie często łączy się z siedzeniem przy stole i jedzeniem kolejnych potraw. I chociaż spotkania w gronie rodziny i bliskich są bardzo potrzebne, to jednak można świąteczne popołudnie spędzić nieco inaczej. Naszą propozycją na 6 stycznia 2022 roku są łyżwy.

Grupa wolontariuszy Fundacji FONIS skrzyknęła się na czwartkowe popołudnie na lodowisko na Stadionie Wrocław. Spotykamy się o godzinie 14.30. Jednak do udziału w wydarzeniu zapraszamy nie tylko wolontariuszy. Każdy z Was będzie mile widziany. Jeśli jesteście szczepieni przeciw COVID-19 to zabierzcie ze sobą certyfikat. Może być przydatny, bo dla niezaszczepionych jest limit 30% miejsc na lodowisku.

My pokrywamy koszt wejścia na lodowisko, a Wy zadbajcie o to, żeby mieć na czym jeździć (łyżwy będziecie też mogli wypożyczyć na miejscu). Planujemy jazdę do godziny 16. Wtedy bowiem rozpoczyna się przerwa techniczna i czyszczenie tafli lodowiska.

Jak mówią miłośnicy jazdy na łyżwach, jest to sport dla dzieci, młodzieży i dorosłych – dla każdego. Poprawić można w ten sposób nie tylko kondycję, ale też koordynację, równowagę i orientację przestrzenną. Ale łyżwy to przede wszystkim świetna zabawa i sporo śmiechu. Mamy więc nadzieję, że Was nie zabraknie.

A zatem zapraszamy na łyżwy. Do zobaczenia!

Accessibility Toolbar