Żeby lepiej słyszeć

Żeby lepiej słyszeć wiele osób zakłada aparaty słuchowe. Jak wygląda proces ich produkcji oraz jak są serwisowane będziecie mogli zobaczyć już niebawem. Zapraszamy na wspólną wycieczkę do wrocławskiej siedziby firmy Widex. Pracownicy oprowadzą nas po centrum operacyjnym dla krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, które znajduje się przy ul. Granicznej we Wrocławiu.

Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 28 października 2019 roku. O godzinie 9.50 spotkamy się przy ul. Granicznej 8a, aby o godz. 10.00 rozpocząć zwiedzanie. W trakcie zwiedzania zobaczymy od podstaw jak wygląda proces powstawania aparatów słuchowych, w jaki sposób projektowane są aparaty, a także jak wygląda proces drukowania 3D oraz napraw. Może być to ciekawe spotkanie zarówno dla starszych, jak i młodszych.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona obowiązują wcześniejsze zapisy. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (690 502 670) lub mailowy (kontakt@fonis.pl) z Fundacją. Można też zapisać się bezpośrednio u pani prezes – Renaty Maciejewskiej.

Accessibility Toolbar