Zimowe szaleństwa

Zimowe szaleństwa towarzyszą wolontariuszom Fundacji FONIS przebywającym na kilkudniowym wyjeździe na narty. Ponieważ zima w górach w pełni, miłośnicy białego szaleństwa mają nie lada gratkę. Jest ich wśród nas kilkoro. Każdego dnia zaraz po śniadaniu wyruszają na narciarski stok w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra. Tam bowiem do dyspozycji jest kompleks tras narciarskich i nartostrad.

Natomiast pozostali korzystają z uroków zimy w czasie krótszych i dłuższych spacerów w pięknej zimowej aurze. Niektórzy nawet zdobyli 😉 Górę Igliczną, na szczycie której znajduje się Sanktuarium Maria Śnieżna, a także taras widokowy, z którego można podziwiać przepiękną panoramę. I jedni, i drudzy wspólnie spędzają zaś popołudnia i wieczory. Jest wtedy czas na rozmowy, śmiech, gry planszowe i karciane, a nawet nocne lepienie bałwana!

Integrujemy się również podczas wspólnego przygotowywania posiłków. Kroimy, obieramy, smażymy, nakrywamy do stołu, zmywamy… A wszystko to pod czujnym okiem Bożeny – zawodowca w sztuce kulinarnej 😊.

Zimowe szaleństwa to forma wypoczynku adresowana głównie do wolontariuszy Fundacji. Ale nie tylko, ponieważ są wśród nas także nasi sympatycy i przyjaciele, z czego ogromnie się cieszymy. Wyjazdy feryjne chyba już na stałe wpiszą się w kalendarz działań naszej organizacji. Oby każdego roku znajdowali się chętni, aby z nich korzystać. Bo bycie razem jest fajne i ubogacające. Dziękujemy sobie zatem za ten wspólny radosny czas!

Zimowe szalenstwa 4 - Zimowe szaleństwa Zimowe szalenstwa 1 - Zimowe szaleństwa zimowe szalenstwa 2 - Zimowe szaleństwa Zimowe szalenstwa 5 - Zimowe szaleństwa Zimowe szalenstwa 3 - Zimowe szaleństwa

Accessibility Toolbar