Ostatnie szkolenia – Zrozumieć dziecko z wadą słuchu

Zrozumieć dziecko z wadą słuchu – ostatnie szkolenia. Po półrocznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa Fundacja FONIS we współpracy z PZG Dolnośląskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. we Wrocławiu serdecznie zaprasza do udziału w ostatnich już szkoleniach w ramach projektu „Zrozumieć dziecko z wadą słuchu“. Przypomnijmy, że od 1 kwietnia 2019 roku przy wsparciu PFRON przeprowadzamy warsztaty szkoleniowe m.in. dla rodziców/opiekunów, nauczycieli, specjalistów, psychologów, pedgogów mających zawodowy kontakt z osobami z wadami słuchu oraz z zaburzeniami przetwarzania słuchowego. W październiku 2020 odbędzie się ostatni panel szkoleniowy przeniesiony z powodu COVID-19 z marca tego roku.  

W sobotę 10 października 2020 zapraszamy na szkolenie Rodziców i opiekunów/otoczenie dziecka z wadą słuchu lub z zaburzeniami przetwarzania słuchwego. Szkolenie odbędzie się w godzinach od 9.00 do 14.00 i będzie miało formę zdalną. Uczestnicy warsztatów jak zawsze otrzymają materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa.  

Do udziału w szkoleniu wymagany jest dokument potwierdzający wadę słuchu lub zaburzenia przetwarzania słuchowego u dziecka będącego pod opieką uczestnika szkolenia (np. orzeczenie o niepełnosprawności, zaświadczenie lekarskie lub wynik badania audiometrycznego). Ponadto aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy ( i przesłać go pocztą elektroniczną na adres: mira.krynicka-wozniak@fonis.pl.

Ponieważ będzie to szkolenie on-line konieczne jest zapoznanie się z wszystkimi niezbędnymi informacjami na temat szkolenia. Zasady uczestnictwa, w szczególności zaś warunkami odesłania dokumentacji i wymagane warunki sprzętowe dostępne tutaj:

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości skontaktuj się z biurem projektu: ul. Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, tel. 691 737 789, mail: mira.krynicka-wozniak@fonis.pl

Zrozumieć dziecko z wadą słuchu – ostatnie szkolenia odbywają się w ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Accessibility Toolbar