Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja dla świeckich z Duszpasterstw Niesłyszących

7 lipca @ 19:00 - 9 lipca @ 13:00

Plakat przedstawiający Biblię i napis konferencja "Oto Słowo Boże"

Konferencja dla świeckich z Duszpasterstw Niesłyszących. W listopadzie w Porszewicach koło Łodzi odbyła się konferencja dla duszpasterzy i katechetów pod hasłem „Tłumaczenie Biblii na język migowy w praktyce duszpasterskiej i katechetycznej”. Fundacja FONIS pomogła w jej organizacji. Gdy informowaliśmy o jej organizacji pojawiły się sygnały od osób świeckich o potrzebie podobnego spotkania dla nich. Odpowiadając na tę potrzebę wraz z Duszpasterstwem Niesłyszących w Polsce przygotowujemy trzydniowe spotkanie pod hasłem „Oto Słowo Boże”. Zaplanowaliśmy je na 7-9 lipca 2023 roku we Wrocławiu. W piątkowy wieczór rozpoczniemy od kolacji o godz. 19.00, po której zaprosimy na spotkanie integracyjne. Zakończeniem natomiast będzie niedzielna Eucharystia o godz. 11.00 w Duszpasterstwie Niesłyszących we Wrocławiu. W czasie trzech dni będzie czas do pogłębienia wiedzy biblijnej, wspólnej modlitwy, integracji środowiska, wymiany doświadczeń a także zwiedzania Wrocławia. Szczegółowy program przedstawimy w późniejszym czasie.

Koszt udziału w spotkaniu to 200zł. W cenie są dwa noclegi i pełne wyżywienie (od kolacji w piątek wieczór do obiadu w niedzielne południe). Zapisy potrwają do końca czerwca lub do wyczerpania miejsc. Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby świeckie – niesłyszące, słabosłyszące i słyszące – zaangażowane w pracę duszpasterstwa niesłyszących w poszczególnych diecezjach.

Szczegółowe informacje i zapisy u księdza Tomasza Filinowicza (tel. 510 635 490 – dostępny również WhatsApp lub mail kontakt@effatha24.com).

Poniżej publikujemy film o wydarzeniu w języku migowym. W nim zaś szczegółowe informacje przedstawia ks. Tomasz Filinowicz.

Szczegóły

Początek:
7 lipca @ 19:00
Koniec:
9 lipca @ 13:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Accessibility Toolbar