Lato w mieście 2020 – półkolonie dla dzieci i młodzieży z Fundacją FONIS

Lato w mieście 2020 – półkolonie dla dzieci i młodzieży z Fundacją FONIS to wakacyjna propozycja dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat. Jeśli więc nie macie jeszcze planów wakacyjnych i chcecie miło spędzić czas, ZAPRASZAMY na półkolonie z naszą Fundacją. W czasie półkolonii weźmiecie udział w bardzo ciekawych i rozwijających waszą kreatywność, spostrzegawczość i refleks zajęciach. Planujemy bowiem m.in. warsztaty muzyczne, rękodzieła, techniczne i teatralne. Oprócz tego będzie dużo czasu na gry oraz zabawy sportowe, integracyjne, gry planszowe, zabawy zręcznościowe, a nawet wycieczkę po najbliższej okolicy. Nie zapomnimy także o tym, byście mieli siły na te wszystkie atrakcje. Dlatego też zapewnimy Wam wyżywienie: drugie śniadanie i obiad. Oj będzie się działo! A gdzie? Oczywiście „pod 4”, czyli w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Te wszystkie atrakcje wakacyjne realizować będziemy dla Was w dwóch 5-dniowych turnusach. Pierwszy odbędzie się w terminie od 27 do 31 lipca 2020, na który szczególnie zapraszamy dzieci młodsze od 8 do 12 roku życia, drugi zaś w terminie od 3 do 7 sierpnia 2020 i kierowany jest do troszkę starszej młodzieży od 13 do 17 roku życia. Każdy dzień półkolonii to 6 godzin atrakcyjnych zajęć i czasu spędzonego z w wakacyjnej atmosferze.

Uczestnikami półkolonii mogą być nie tylko osoby niesłyszące i słabosłyszące, ale też słyszące. Ponadto uczestnicy muszą mieszkać we Wrocławiu lub chodzić do szkoły w naszym mieście. Jeśli w półkolonii chce wziąć udział osoba powyżej 17 roku życia, musi posiadać orzeczenie o niepełnosprawności.

Jak się zapisać?

Dodajmy jeszcze tylko, że liczba miejsc w poszczególnych grupach turnusowych jest ograniczona, więc NIE ZWLEKAJCIE z zapisami. A zapisać się możecie w następujący sposób: wysłać smsa lub zadzwonić pod nr tel. 690 502 670 lub napisać maila na adres: kontakt@fonis.pl. Zapisując się na półkolonie, trzeba podać imię i nazwisko uczestnika, wiek i miejsce zamieszkania oraz szkołę, do której dziecko chodzi. Zapisy trwają do poniedziałku 20 lipca 2020 roku. Udział w półkoloniach jest BEZPŁATNY!

A zatem „Lato w mieście 2020 – półkolonie dla dzieci i młodzieży z Fundacją FONIS” na START! CZEKAMY NA WAS J

Półkolonie w Fundacji FONIS odbędą w ramach realizacji zadania publicznego: ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE PÓŁKOLONII LETNICH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – LATO W MIEŚCIE 2020 współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Lato w mieście 2020 – półkolonie dla dzieci i młodzieży z Fundacją FONIS

Fundacja FONIS zaprasza na dwa turnusy półkolonii dla dzieci niesłyszących i słabosłyszących oraz słyszące dzieci z rodzin niesłyszących: I – od 27 do 31 lipca 2020 roku w godzinach 9.00 – 15.00II – od 3 do 7 sierpnia 2020 roku w godzinach 10.00 – 16.00Zapisy mailowo (kontakt@fonis.pl) lub smsowo (tel. 690 502 670) do 20 lipca. Więcej szczegółowych informacji w filmie. Serdecznie zapraszamy!

Opublikowany przez Fundacja FONIS Niedziela, 5 lipca 2020

Accessibility Toolbar