Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sesja zdjęciowa – Wrocławskie Oblicza Wolontariatu

9 maja, 2021 @ 15:30 - 16:00

grafika przedstawiająca trzy postacie na tle miasta Wrocławia

Sesja zdjęciowa – Wrocławskie Oblicza Wolontariatu. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego już po raz czwarty organizuje konkurs “Wrocławskie Oblicza Wolontariatu”. Jego celem jest pokazanie mieszkańcom Wrocławia, kim są wolontariusze działający w organizacjach pozarządowych, stowarzyszeniach, instytucjach czy społecznościach lokalnych.

Nasza koordynatorka Wolontariatu – Maria Gasiewicz, zgłosiła grupę wolontariuszy Fundacji FONIS do udziału w konkursie w kategorii grupowej. Zaangażowanie bowiem tak niesłyszących, jak i słyszących wolontariuszy naszej fundacji w roku 2020 zasługuje przynajmniej na pochwałę. A mamy nadzieję, że także na nagrodę 🙂

W związku z tym organizatorzy konkursu “Wrocławskiej Oblicza Wolontariatu” zaprosili nas na sesję zdjęciową. Po zakończeniu konkursu bowiem w centrum miasta stanie wystawa, prezentująca sylwetki najbardziej aktywnych wolontariuszy i ich działania. Sesja odbędzie się w niedzielę 9 maja 2021 roku o godzinie 15.30 w Parku Szczytnickim.

Naszych wolontariuszy zapraszamy w tym dniu na Mszę Świętą o godz. 12.30 w kościele Świętego Krzyża na wrocławskim Ostrowie Tumskim. Następnie pójdziemy na obiad w ogrodzie przy ul. Katedralnej 4 (tak by zachować wymogi reżimu sanitarnego). Gdy już się nieco posilimy udamy się na sesję zdjęciową do Parku Szczytnickiego. Jak informują organizatorzy konkursu sesja potrwa nie więcej niż 20-30 minut.

Wszystkich wolontariuszy Fundacji FONIS zapraszamy serdecznie. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, dlatego koniecznie skontaktujcie się z Marią Gasiewicz, aby potwierdzić swój udział w wydarzeniu.

Szczegóły

Data:
9 maja, 2021
Godzina:
15:30 - 16:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizatorzy

Fundacja FONIS
Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Miejsce wydarzenia

Park Szczytnicki

Accessibility Toolbar